Одеса Валідатор SSL Перевірка з'єднання HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Одеській Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Проверка HTTPS соединения с сайтом


Условие предоставления сервиса проверки HTTPS соединения СЛАВА УКРАИНЕ !

* Нажимая кнопку "Проверить соединение" Вы даете согласие на обработку данных, используемых в данном сервисе.

Ваш запит обробляється.
Будь ласка дочекайтеся результатів.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентификацией. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, яка показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.

Полезные ссылки: Центр сертифікації і сертифікат SSL >>>

Центри сертифікації є критично важливим компонентом в області безпеки даних і електронної комерції, оскільки вони гарантують ідентичність обох сторін одна одній. Адміністратори серверів і власники веб-сайтів є клієнтами Центрів Сертифікації. Їм потрібні сертифікати щоб налаштувати свій сайт для безпечного спілкування зі своїми відвідувачами. Сертифікати SSL, видані центрами сертифікації, будуть включені в браузери, щоб встановити безперебійне і безпечне з'єднання з сертифікованими серверами. Число веб та мобільних браузерів і додатків, які довіряють певному ЦС, є його «сумісністю» або «поширеністю». «CA / Browser Forum» є саморегульованим галузевим органом, який розробив великі керівні принципи для довіри CA.


Лінки <<< Луцьк Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Харків >>>

© 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!