лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

Цифровий підпис вашого коду, поряд з хорошими практиками управління ключами, доводить, що код походить від відомого постачальника програмного забезпечення, і захищає його від будь-якого втручання або пошкодження після публікації.

 1. Ви отримуєте попередження SmartScreen
  SmartScreen працює з диспетчером завантажень для запобігання зловмисних завантажень. Якщо завантаження вважається ризикованим, воно буде негайно заблоковано. Чим більше буде завантажений файл, тим вище буде репутація і тим менш ризикованим він буде вважатися SmartScreen. Як тільки це вважається менш ризикованим, попередження фільтра SmartScreen більше не буде з'являтися.
  Якщо код підписаний сертифікатом EV він не викличе попередження Код, підписаний сертифікатом підпису коду EV, не викличе попереджень SmartScreen, так як він забезпечує миттєву репутацію з SmartScreen.
 2. Проблеми с кодом ядра
  Для підпису коду ядра необхідний перехресний сертифікат Microsoft Code Signing Cross Для підпису коду ядра Windows 10+ вам потрібні сертифікати підпису коду EV - це вимога MicroSoft
 3. Проблеми з сумісністю по MAC
  Щоб підписаний додаток можна було довіряти на Mac, підписавший повинен стати розробником Apple. Це пов'язано з тим, що встановлений засіб захисту від шкідливого ПО для OS X, програмне забезпечення GateKeeper від Mountain Lion, обмежує завантаження додатків, доступних в магазині додатків Mac, якщо тільки вони не підписані певними розробниками Apple.
 4. Використаний для підпису сертифікат закінчився
  Використання тимчасової мітки дозволяє програмному забезпеченню перевірити, чи діяв сертифікат на момент підписання, і навіть якщо він закінчився, сертифікату все ще можна довіряти. При відсутності мітки часу програмне забезпечення просто перевіряє поточну дійсність сертифіката підпису і, якщо термін його дії закінчився, код не буде довіреним.

Якщо Ви власник компанії, купуючи сертифікат для підпису коду у нас, ви економите гроші своєї компанії і сміливо можете використовувати різницю між стандартною прайсової ціною сертифікаційного центру і реальною ціною, яку ви отримали в процесі покупки на "поляну" для співробітників;) Якщо Ви є співробітником компанії і вам доручили придбання сертифіката, ви можете "вимагати" винагороду у керівника за Ваш благородну працю з купівлі сертифіката по нашій ціні, або ви можете отримати гроші на придбання сертифіката у вашій компанії за стандартною ціною і "залишити" ваші чесно зароблені в результаті торгів грошики собі, або поділитися з друзями, або "накрити поляну" для співробітників, ну природно з мовчазної і аргументованого згоди керівництва компанії;)

Для тих хто використовує тендер - розішліть учасникам тендеру ціну на сертифікати, яку ви отримали у нас - і вам не доведеться витрачатися на проведення тендера;)

Так виглядає логотип Вебтраст Україна Більше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайтіhttps://codesign.com.ua