лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Підпис S / MIME, який може бути автоматично вставлений ​​в електронний лист під час створення, корисний з кількох причин. По-перше, він передає відкритий ключ одержувача для безпечного зв'язку, щоб він, у свою чергу, міг відправляти вам повідомлення з зашифрованим вмістом. Він також показує одержувачу особу відправника, що означає, що електронний лист приходить від вас. На відміну від PGP, просте додавання підпису не створює зашифровані символи. Якщо клієнт одержувача виявляє невідповідності при перевірці підпису, справжність повідомлення не підтверджується: це дозволяє користувачеві зрозуміти, що дані були підроблені. Якщо ви хочете зашифрувати свою електронну пошту за допомогою S / MIME і шукаєте сертифікат, ніколи не забувайте про його основної функції: захищати листування по електронній пошті, запобігаючи перехопленню і маніпулювання повідомленнями. З цієї причини надійність і серйозність постачальника є надзвичайно важливими елементами.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua